Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Hokeja tiesnesis Ansis Eglītis pārstāvēs Latviju PČ

Latvijas hokeja tiesnesis Ansis Eglītis saņēmis nozīmējumu uz nākamā gada pasaules čempionātu, vēsta Latvijas Hokeja federācija.

Jau ziņots, ka pasaules čempionāts no 7. līdz 23. maijam norisināsies divās Vācijas pilsētās – Manheimā un Ķelnē. latvijas valstsvienība apakšgrupas spēles aizvadīs Manheimā.

Latvijas hokejisti čempionāta pirmajā spēlē tiksies ar Šveices izlasi, otrajā mačā Latvijas izlasei pretī stāsies Kanāda, bet apakšgrupas pēdējā mačā Latvijas valstsvienība mērosies spēkiem ar Itālijas izlasi.

Tāpat nozīmējumus uz dažādiem turnīriem ir saņēmuši arī citi Latvijas tieneši. Raivis Jučers ir nozīmēts tiesāt Pasaules čempionāta I divīzijas B grupas spēles, kas notiks Slovēnijā, Ļjubļanā no 2010. gada 17. līdz 23. aprīlim.

Juris Balodis ir nozīmēts tiesāt Pasaules čempionāta II divīzijas B grupas spēles, kas notiks Igaunijā, Tallinā no 2010. gada 10. līdz 16. aprīlim.

Raimonds Garda ir nozīmēts tiesāt U-20 Pasaules čempionāta I divīzijas A grupas spēles, kas notiks Francijā, Megevē un Seintžervālē no 2009. gada 14. līdz 20. decembrim.

Maksims Bogdanovs ir nozīmēts tiesāt U-20 Pasaules čempionāta II divīzijas B grupas spēles, kas notiks Igaunijā, Narvā no 2009. gada 12. līdz 18. decembrim.

Eduards Odiņš ir nozīmēts tiesāt U-18 Pasaules čempionāta spēles, kas notiks Baltkrievijā, Minskā un Bobruiskā no 2010. gada 13. līdz 23. aprīlim.

Andrejs Kudrjašovs ir nozīmēts tiesāt U-18 Pasaules čempionāta I divīzijas A grupas spēles, kas notiks Dānijā, Herningā no 2010. gada 12. līdz 18. aprīlim.

Andrejs Korsaks ir nozīmēts tiesāt U-18 Pasaules čempionāta II divīzijas B grupas spēles, kas notiks Ukrainā, Kijevā no 2010. gada 22. līdz 28. martam.