Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otro reizi mēģinās izsolīt Latvijas Radio piederošo viesu namu

Novembrī notiks atkārtota Latvijas Radio īpašumā esošā viesu nama «Vējupe» izsole, kura sākumcena noteikta 104 240 lati.

Jau ziņots, ka pirmajā izsolē, kur nekustamā īpašuma sākumcena bija 130 300 lati, nepieteicās neviens pretendents.

Viesu nama kopējā platība ir 2245,45 kvadrātmetri, un tam ir arī palīgceltne 39,12 kvadrātmetru platībā. Viesu nams atrodas Siguldā, Televīzijas

ielā 19.

Nekustamais īpašums atrodas uz Siguldas evaņģēliski luteriskās draudzes īpašumā esošas zemes, un Siguldas evaņģēliski luteriskajai draudzei ir pirmpirkuma tiesības uz nekustamo īpašumu. Nekustamajam īpašumam nav apgrūtinājumu vai kreditoru prasījumu saistībā ar to.

Īpašums tiek pārdots, jo tajā nenotiek nekādas darbības, kas būtu saistītas ar Latvijas Radio programmu nodrošināšanu vai cita veida aktivitātēm. Nekustamais īpašums arī netiek iznomāts, jo 2008.gadā, palielinot nomas maksu, nomnieki atteicās no nomas tiesībām. Zemākas nomas maksas noteikšana nenosedzot nekustamā īpašuma apsaimniekošanas izmaksas.

Ēkas īpašumtiesības nostiprinātas uz Latvijas Radio vārda Zemesgrāmatā 1997.gada 15.augustā. Ēku bija iecerēts izmantot Baltijas Valstu radio mācību centra vajadzībām.

Plānots, ka ieņēmumi no nekustamā īpašuma atsavināšanas tiks novirzīti Latvijas Radio finanšu deficīta mazināšanai.

Izsole notiks 10.novembrī Doma laukumā 8, 208.telpā.