Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policisti no elektrības staba noceļ iereibušu vīrieti

Pirmdien plkst. 17.52 Rīgas Pašvaldības policijas Kurzemes dežūrdaļā saņemta informācija, ka Vaidelotes ielā kāds vīrietis alkohola reibumā rāpjas elektrības stabā.

Kā portālam «Apollo» pavēstīja Rīgas Pašvaldības policijas pārstāve Inese Tīmane, notikuma vietā elektrības stabā bija uzrāpies aptuveni 60 gadu vecs vīrietis, kurš skaļi klaigāja un ik pa brīdim ar rokām aizskāra elektrības vadus.

Pašvaldības policijas darbinieki atpazina vīrieti, kurš pirms laika jau bija mēģinājis kāpt elektrības stabā citā vietā. Policisti viņam lūdza neskarties pie elektrības vadiem un nekavējoties kāpt lejā, jo tik tuva atrašanās pie elektrības apdraud viņa dzīvību. Taču vīrietis atteicās to darīt, atkārtoti aizskāra elektrības vadus un skaļā balsī skaidroja, ka uzkāpis stabā, jo viņam neesot citas izejas, lai policisti par viņu neuztraucas.

Pēc atkārtotām pārrunām vīrietis no staba tomēr tika nodabūts. Apskatot vīrieti, nekādi redzami miesas bojājumi nebija manāmi. Vīrietis bija pamatīgā alkohola reibumā, grīļojās, neorientējās apkārtnē, kā arī nespēja adekvāti atbildēt uz policijas darbinieku jautājumiem.

Uz notikuma vietu izsauktie Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes mediķi, apskatot vīrieti, paskaidroja, ka vīrietis jāhospitalizē.