Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NĪ tirgus spēlētāji pateicīgi krīzei

«Balstoties uz savu personīgo pieredzi, varu teikt, ka šobrīd NĪ tirgū, pateicoties apstākļiem, palikuši tikai labākie šīs nozares speciālisti,» laikrakstam «[s:27518]» pastāstījusi Starptautiskās nekustamo īpašumu asociācijas «FIABCI LATVIA» prezidente Milāna Skumbiņa. «NĪ nozarē strādājošo skaits ir samazinājies, un tas neapšaubāmi ir pluss tiem, kas palikuši tirgū. Daudz caurspīdīgāki ir konkurences nosacījumi, jācer, arī pakalpojumu kvalitāte līdz ar to ir uzlabojusies.»

Pēc Milānas Skumbiņas domām krīzes diktētie notikumi kļuvuši par labu rūdījumu visiem NĪ spēlētājiem, īpaši tiem, kas biznesu uzsāk šajā periodā. Šobrīd liela nozīme ir pārdošanas mākslai. Salīdzinājumam - pirms 2-3 gadiem nekādas īpašas iemaņas nebija nepieciešamas.Šobrīd tiek meklētas jaunas pārdošanas metodes, nestandarta risinājumi, taktika un tehnoloģijas. Tas viss paaugstinās «krīzes speciālistu» konkurētspēju, kad tirgus atkal atplauks, uzskata Skumbiņa.