Širokovam rezultatīva piespēle uzvarā pār Jekaterinburgas «Avtomobilist»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē uzvaru otrdien izcīnīja Latvijas hokejista Alekseja Širokova pārstāvētā Habarovskas «Amur» komanda, vēsta līgas oficiālā mājas lapa «khl.ru».

«Amur» savā laukumā ar rezultātu 3:1 uzvarēja līgas jaunpienācējus Jekaterinburgas «Avtomobilist» hokejistus.

Širokovs aizvadītajā mačā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, kad pirmā perioda ceturtajā minūtē asistēja Peteram Nīlanderam.

«Amur» komandas labā vēl vārtus guva arī Jurijs Kokšarovs un Radiks Zakijevs, bet «Avtomobilist» komandā vienīgo reizi precīzs bija Vitālijs Sitņikovs.

Šodien tiks aizvadītas vēl divas KHL spēles - Novokuzņeckas «Metallurg» tiksies ar Magņitagorskas «Metallurg» komandu, bet Astanas «Baris» savā laukumā uzņems Ufas «Salavat Julajev».