Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jurevičus: atbildes spēlē būs vajadzīga veiksme

Šodien parādījām, ka varam cīnīties ar spēcīgiem pretiniekiem, bet atbildes spēlē būs nepieciešama arī veiksme, pēc [s:27538], atzina BK «Ventspils» komandas kapteinis Mareks Jurevičus.

«Spēli sākām veiksmīgi, bet mača beigās viņi presingoja [Jāni] Strēlnieku, kuram vairāk nebija ko elpot,» saspringto spēles galotni skaidro Jurevičus. «Tādā veidā viņi pietuvojās. Mums vajadzēja palīdzēt Strēlniekam, tomēr sākām steigties un arī metieni vairāk nekrita. Ja tas atkārtosies atbildes spēlē, mums viņam ir jāpalīdz un jāsamainās. Kādam jāiet Strēlnieka vietā, bet viņam jādara pārējie darbi laukumā.»

«Neteikšu, ka esmu apmierināts ar savu spēli, jo pieļāvu kļūdas svarīgos brīžos,» rezumēja Jurevičus. «Tomēr nekas vēl nav zaudēts.»

«Mača beigās pietrūka pacietības un steidzāmies, kaut arī laiks bija mūsu labā,» secināja Strēlnieks. «Tomēr pirmo reizi spēlējām šādā līmenī. Atbildes spēlē viss ir iespējams, taču tur būs daudz grūtāk - pavisam cita atmosfēra. Šodien viņi noteikti nebija gaidījuši tik veiksmīgu spēli no mūsu puses.»