Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Plāno ierobežot transportlīdzekļu satiksmi Gaujas ielas un G.Zemgala gatves krustojumā

Sakarā ar pilnsabiedrībai «TLTB» iesniegumu par estakādes izbūves darbiem Gaujas ielā ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Rīkojuma projektā paredzēts, ka no 30.septembra līdz 2010.gada 1.maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Gaujas ielas un Gustava Zemgala gatves krustojumā.

Pilnsabiedribai «TLTB» uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kas atrodas Gaujas ielas ierobežotajā posmā, transporta piebraukšanu dzīves vietai vai uzņēmumam un operatīvā transporta kustību.

Transportlīdzekļu satiksmi Gaujas ielā var atjaunot pirms rīkojumā minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.

Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» uzdots no 30.septembra līdz 2010.gada 1.maijam organizēt 48.maršruta autobusu satiksmi uz Sarkandaugavu pa maršrutu līdz Gaujas ielai un tālāk pa Gaujas ielu, Gustava Zemgala gatvi, Ķīšezera ielu un tālāk pa maršrutu.