Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Drošība uz ceļa ar auto spuldzēm «Ring Xenon Max +90%»

Ceļu satiksmes drošībā viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem ir redzamība uz ceļa, kuru ietekmē gan ceļu apgaismojums, gan ceļu satiksmes organizācija, gan arī auto gaismu kvalitāte.

Ceļu satiksmes negadījumi krēslas un tumsas periodos īpaši apdraud gājējus un riteņbraucējus. Tā, piemēram, 2004.gadā aptuveni 36% negadījumu, kuros

cietuši cilvēki, notikuši krēslā vai tumsā. Valsts izstrādātā Ceļu satiksmes drošības programma periodam no 2007.gada līdz 2013.gadam paredz uzlabot ceļu/ielu infrastruktūru un satiksmes organizāciju, tai skaitā, pilnveidot stacionāro apgaismojumu apdzīvotās vietās un bīstamās vietās uz autoceļiem, likvidēt bīstamās gājēju pārejas vai rekonstruēt tās par drošām, kā arī sekmēt apdzīvoto zonu izveidi, kas apzīmētas ar attiecīgām ceļa zīmēm. Taču katrs autobraucējs var sākt pats ar savu auto un paaugstināt savu drošību, uzstādot augstākas kvalitātes auto gaismas un tādā veidā ievērojami palielinot redzamību uz ceļa.

Lielbritānijas vadošais auto piederumu nozares uzņēmums «Ring Automotive» piedāvā auto spuldzes «Ring Xenon Max +90%», kuras nodrošina līdz pat 90% spožāku gaismu nekā parastās spuldzes, spilgtu baltu gaismu ar paaugstinātu veiktspēju lielākai gaismas jaudai. To radītā gaisma ir spilgtāka, intensīvāka un garantē labāku redzamību, līdz ar to lielāku auto vadītāja drošību uz ceļa, sniedz lielāku komfortu autovadītājam mazinot redzes sasprindzinājumu, kas parasti ir galvenais autovadītāja noguruma veicinātājs. «Ring Xenon Max» lampās ir izstrādāta precīza kvēldiega tehnoloģija, kas ļauj koncentrēt gaismu tieši tur, kur tā ir nepieciešama.

«XenonMax» spuldzes rada labāku atspīdumu no ceļa apzīmējumiem un ceļa zīmēm, un priekšmeti uz ceļa ir saskatāmi daudz skaidrāk pat 75 m attālumā, lietojot tuvās gaismas. «Ring Xenon Max +90%» spuldzes ir ideāli piemērotas profesionāļiem, ārpilsētas un ģimenes auto vadītājiem, tās ļauj justies droši uz ceļa jebkurā diennakts laikā, jebkuros laika apstākļos.

«Xenon Max» spuldzes autovadītāji biežāk izvēlas tuvajām gaismām, bet tās ir uzstādāmas arī tālajās gaismās, miglas lukturos un papildus lukturos. Katrai automašīnai ir piemērojams atšķirīgs «Xenon Max» spuldžu komplekts. «Ring Automtive» piedāvā 12 voltu «Ring Xenon Max» H1, H4 un H7 auto spuldžu komplektus.

«Ring Xenon Max» spuldzes ir viegli uzstādāmas auto standarta spuldžu vietā, bez papildus elektroinstalācijas vai tehniskiem darbiem. Visas «Ring Xenon Max" spuldzes ir aprīkotas ar UV filtru, kas nozīmē, ka tās nebojā modernos lukturus.

Spuldzes atbilst ES noteikumiem, ir sertificētas un tās ir likumīgi izmantojamas ceļus satiksmē ES valstīs, tajā skaitā Latvijā.

Latvijā «Ring Automotive» oficiālais pārstāvis ir «Auto apgāde.» Spuldzes apskatāmas un nopērkamas interneta veikalā «www.neto-shop.com», kā arī citās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Plašāka informācija par «Ring Xenon Max» auto spuldzēm un citiem «Ring Automotive» produktiem atrodama «www.rongautomotive.co.uk» un «www.neto-shop.com».