Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā izmaiņas vairākos autobusu un trolejbusu maršrutos

No ceturtdienas, 1.oktobra, Rīgā tiks veiktas izmaiņas autobusu un trolejbusu maršrutos - 8. trolejbusu maršruts tiks pārdēvēts par 27.trolejbusu maršrutu, 3., 9. un 27.trolejbusa maršrutos tiks ieviestas jaunas pieturvietas, kā arī tiks veiktas nelielas izmaiņas 25.autobusa maršrutā, aģentūru LETA informēja pašvaldības SIA «Rīgas satiksme».

8.trolejbusu maršrutam Stacijas laukums-Ābolu iela tiek mainīts maršruta numurs, un turpmāk tas būs 27. Šīs izmaiņas tiek veiktas, jo cilvēki šo trolejbusu bieži sajauca ar 8.maršruta autobusu.

9. un 27.(8.) trolejbusu maršrutiem ārpilsētas virzienā tiks ieviesta jauna pieturvieta - «13.janvāra iela».

27.maršruta trolejbusi, braucot no Stacijas laukuma uz Ābolu ielu, pieturēs pieturvietā «13.janvāra iela», kur patlaban to dara 23. un 26.maršruta autobusi.

9.maršruta trolejbusi, braucot no Stacijas laukuma uz Iļģuciemu, pieturēs pieturvietā «13.janvāra iela», kur to patlaban dara 3.un 30.maršruta autobusi.

Savukārt 3.trolejbusu maršrutā būs jauna pieturvieta «Sarkandaugava» centra virzienā.

8.trolejbusu maršruta mēneša abonementa biļešu īpašnieki, kuri biļetes šajā maršrutā ir reģistrējuši pirms 1.oktobra, drīkstēs tās izmantot 27.trolejbusu maršrutā līdz mēneša abonementa biļetes derīguma termiņa beigām, braucienu nereģistrējot.

No šā gada 1.oktobra 25.maršruta autobusi uz Mārupi kursēs pa maršrutu līdz Bāriņu ielai, tālāk pa Mārupes ielu, Liepājas ielu, Mazo Nometņu ielu un tālāk pa maršrutu.

Uz galapunktu Abrenes ielā turpmāk autobusi kursēs pa maršrutu līdz Mazajai Nometņu ielai, tālāk pa Liepājas ielu, Mārupes ielu, Bāriņu ielu un tālāk pa maršrutu.

Abos virzienos - gan uz Mārupi, gan pilsētas centru - maršrutā tiks ieviesta pieturvieta «Tukuma iela», kas ir izvietota uz Mārupes ielas.

No šā gada 1.oktobra izmaiņas būs arī 13., 14. un 20.autobusu maršrutu kustības sarakstos.