Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalas mēram samazina algu

Jūrmalas dome ceturtdien atbalstījusi priekšlikumu par 15% samazināt pašvaldības amatpersonu un administrācijas darbinieku atalgojumu, portālu «Apollo» informēja Jūrmalas domē.

Saskaņā ar domes lēmumu atalgojums tiks samazināts no 1. novembra un līdz ar to domei būs iespēja ietaupīt 440 tūkstošus latu.

Turpmāk Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs saņems 1515 latus mēnesī līdzšinējo 1782 latu vietā, priekšsēdētāja vietnieks –1438 latus (iepriekš 1692 lati), priekšsēdētāja vietnieks izglītības jautājumos –1270 latus (iepriekš 1494 lati) un priekšsēdētāja vietnieks ekonomikas un attīstības jautājumos 1270 latus (iepriekš 1494 lati).

Algu samazinājums neskars deputātus, kuru algas par 30% tika samazinātas jau šī gada 16.jūlijā, sākot strādāt jaunajam domes deputātu sastāvam. Deputāti saņem 300 latus mēnesī.

No 1.novembra algas tiks samazinātas arī Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu administrāciju darbiniekiem, piemērojot 5 līdz 15% samazinājumu, kur attiecīgi mazās algas tiks samazinātas mazāk, bet lielās - vairāk.