Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«DnB NORD Līzingam» nekonstatē maksātnespējas pazīmes

Lai gan sabiedrībā izskanējušas ziņas, ka «DnB NORD Līzings» jau kopš 2009.gada 18.septembra ir ierosināts maksātnespējas process, maksātnespējas pazīmes nav konstatētas.

Tiesas ieceltais administrators Daniels Neibergs portālu «Apollo» informēja, ka ir rūpīgi iepazinies ar parādnieka finanšu pārskatiem, ko pēc viņa pieprasījuma operatīvi iesniegusi parādnieka valde.

Neibergs ceturtdien tiesai sniedzis atzinumu, ka uzņēmuma maksātnespējas pazīmes nav konstatētas. Viņš skaidro, ka parādnieka kontos pašreiz ir vairāk nekā 50 miljoni latu, kas ir vairāk nekā pietiekoši  īstermiņa saistību segšanai,

«Protams, ka tiesa savā spriedumā teiks gala vārdu, tomēr - ņemot vērā šī procesa publiskumu, DnB grupas ievērojamo klientu skaitu, iespējamo mantisko un morālo kaitējumu DnB grupai un jūtīgajai banku nozarei - mans pienākums ir atklāt šo informāciju sabiedrībai,» norāda administrators.