Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas laikā izpārdotas biļetes uz izrādi, kuras nosaukumu neviens nezina

Krīzes laikam diezgan sensacionāla ziņa — izpārdotas visas biļetes uz kādas teātra komēdijas pirmizrādi, kuras organizatori neatklāj ne izrādes nosaukumu, ne aktieru sastāvu, ne režisoru. Uz biļetēm aktieru vārdi un izrādes nosaukums aizvietots ar zvaigznītēm, arī izrādes mājaslapā informācija ir gana skopa. Ir zināms, ka jaunā komēdija ir izrāžu «Alu cilvēks» un «Alu sieviete» veidotāju (apvienības «Jaffa») šovasar slepeni iestudētā teātra komēdija, kuras pirmizrāde gaidāma 21. oktobrī kinoteātrī «Rīga».

Vakar sākās biļešu iepriekš pārdošana uz vēl piecām jaunās komēdijas izrādēm novembrī, bet visas biļetes uz pirmizrādi 21. oktobrī jau izpārdotas. Organizatori iecerējuši līdz pirmizrādei biļetes uz nākamajām izrādēm pārdot par īpaši zemāku cenu — tikai pieciem latiem, bet no 21. oktobra, kad visa Latvija uzzinās izrādes nosaukumu, aktieru un režisora vārdu, atlikušo biļešu cena uz pārējām izrādēm būs jau 10 latu.

Izrādes organizatori «Apollo» redakcijai atklāja, ka ir pārliecināti par jaunās izrādes tikpat lielu veiksmi, kāda bija visus šos piecus gadus «Alu cilvēkam». «Jaunajā izrādē ir lieliski, populāri aktieri, sižets ir interesants, un «Alu cilvēka» publikai tā noteikti patiks,» stāsta Linda Igolniece, jaunās izrādes producente.

www.komedija.lv