Jerofejevam un Pujacam zaudējumi pēcspēles metienos

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Aleksandra Jerofejeva pārstāvētā Novokuzņeckas «Metallurg» komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) neierasti garā pēcspēles metienu sērijā piekāpās līgas jaunpienācējiem Jekaterinburgas «Avtomobilist».

Jerofejevs arī šoreiz savas komandas vārtu guvumā nepiedalījās un soda minūtes nenopelnīja.

Spēles pamatlaikā «Avtomobilist» komandu 36.minūtē vadībā izvirzīja Vitālijs Sitņikovs, bet 44.minūtē Miloslavs Goržava ar soda metienu panāca

izlīdzinājumu.

Lai noskaidrotu mača uzvarētāju, pēcspēles metienu sērijā, kurā Jerofejevs nepiedalījās, bija nepieciešamas astoņas kārtas, līdz beidzot Oļegs Antoņenko pārspēja «Metallurg» vārtsargu Aleksandru Vjuhinu.

Citā mačā Latvijas hokejista Georgija Pujaca pārstāvētā Novosibirskas «Sibirj» komanda arī pēcspēles metienu sērijā savā laukumā ar rezultātu 3:4 zaudēja Magņitogorskas «Metallurg» hokejistiem.

Pujacs ar rezultativitātes punktiem aizvadītajā spēlē neizcēlās.