Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunajos projektos cenas stabilizējas

Cenas stabilizējušās arī dzīvokļiem jaunajos projektos, liecina «Ober Haus Real Estate Latvia» veiktais pētījums. Dzīvokļus projektos centrā var iegādāties no 1200 līdz 1800 eiro kvadrātmetrā, mikrorajonos — 800–1000 eiro kvadrātmetrā. Pieprasījums ir, un darījumi šajā segmentā notiek.

Nereti pircēji, kuri bija plānojuši iegādāties dzīvokli kādā no mikrorajona projektiem, iepazīstoties ar cenām, kādas pašlaik tiek piedāvātas atsevišķos centra projektos, izvēlas mājokli centrā. Lielāka interese ir par dzīvokļiem ar pilnu apdari, mājās, kurās lielākā daļa dzīvokļu jau ir pārdota. Projektu attīstītāji arvien retāk gatavi runāt par cenas samazināšanu. Joprojām pārsvarā gadījumu dzīvokļu iegāde notiek par pircēja privātajiem līdzekļiem, neizmantojot bankas finansējumu. Vairāki attīstītāji piedāvā iespēju, un pircēji ir ieinteresēti iegādāties dzīvokļus ar izpirkuma tiesībām uz diviem līdz pieciem gadiem.