Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Katram savas gaidas

Dubaijas nekustamie īpašumi laikā līdz 2015. gadam sadārdzināsies par 4-6% gadā. Šādu prognozi publiskojusi nekustamo īpašumu kompānija «Chesterton». Savukārt Portugāles Nacionālā nekustamo īpašumu asociācija uzskata, ka Portugāles nekustamo īpašumu tirgus kļūs par vienu no pievilcīgākajiem pasaulē.

2009. gada otrajā ceturksnī cenas šeit ir cēlušās par 1,7%. Un tie ir tikai «ziediņi». Asociācija skaļi un optimistiski paziņoja, ka līdz 2015. gadam nekustamo īpašumu cenas Portugālē paaugstinājušās par 50-75%. «Tirgus galvenais potenciāls ir piekrastē esošie nekustamie īpašumi. Pašlaik piekrastes reģioni aktīvi attīstās un kļūst aizvien populārāki ārzemju viesu vidū, – apgalvo Portugāles Nacionālās nekustamo īpašumu asociācijas pārstāvji. – Dažādu valstu nekustamo īpašumu speciālisti ne reizi vien ir atzinuši Portugāli par vienu no labākajām vietām nekustamo īpašumu investīcijām Eiropā».