Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Triobet.com»: sarunāto spēļu likmes veic Āzijas totalizatoros

Interneta prognožu portāla «Triobet.com» eksperti šajā sezonā nekādas aizdomīgas aktivitātes saistībā ar Latvijas futbola čempionāta - «LMT Virslīgas» - turnīru vai Daugavpils «Dinaburg» komandu nav novērojuši, aģentūrai LETA pastāstīja «Triobet.com» pārstāvis Kaspars Melders.

Daugavpils «Dinaburg» tiek izslēgta no «LMT Virslīgas» turnīra

«Sarunātu spēļu gadījumā parasti figurē ļoti lielas summas uz vienu iznākumu, tādēļ to ir viegli pamanīt,» skaidro Melders. Tomēr viņš piebilst, ka Eiropā visiem interneta totalizatoriem ir maksimālo likmju limiti, kas liedz negodīgajiem darboņiem nopelnīt vēlamo summu.

Lai gan viņš nav informēts par konkrētā gadījuma detaļām, tomēr viņš sliecas domāt, ka sarunāto spēļu likmes daudz ienesīgāk ir veikt Āzijas interneta totalizatoros, kur nav minēto maksimālo likmju limitu vai arī tie ir milzīgi.

Melders arī uzsver, ka «Triobet.com» ir stingri savā politikā, nepieļaujot šādus gadījumus, jo totalizators regulāri seko līdzi visām izdarītajām prognozēm un likmēm savā portālā, bet, ja ir aizdomas par sarunātu spēli, likmes tiekot uzreiz izņemtas no piedāvājuma.

«Šādi nelegāli darboņi nodara lielu ļaunumu interneta totalizatoru biznesam, jo paši totalizatori ir tie, kuriem nākas izmaksāt milzīgos laimestus un ciest zaudējumus,» saka «Triobet.com» pārstāvis, norādot, ka aizdomīgas tendences ir daudz vieglāk pamanīt, nekā daudziem cilvēkiem šķiet.