Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slakteris saprot Zviedrijas finanšu ministra satraukumu

Zviedrijas finanšu ministrs Andešs Borjs ir pamatoti satraukts par situāciju Latvijā, jo abas valstis atrodas vienā mazā reģionā un nedienas kādā no tām var ietekmēt otru.

Zviedrijas finanšu ministra skarbie izteikumi par to, ka Latvijai nākamā gada budžets noteikti būs jāmazina par 500 miljoniem

«Budžeta skaitļiem jābūt tādiem, kas abām pusēm pieņemami. Protams, [Zviedrija] uztraucas par savu ekonomiku. Finanšu ministra redzējums ir saprotams. Ja Latvijā rodas problēmas, tas atsaucas tur. Mēs esam mazs reģions, arī zviedru bankām var rasties problēmas,» raidījumā «900 sekundes» sacīja bijušais ministrs.

Tāpat viņš uzskata, ka vienošanās ar aizdevējiem nav izpildāma. «Valdībai jāspēj sava rīcība paskaidrot. Budžeta veidošana ir novēlota. Tas novedis pie tā, ka rezultātā ir parakstīts dokuments, ko diemžēl nevar izpildīt. Ja valdība spēs pamatot, ka rīkojusies valstiski, aizdevēji to sapratīs.»