Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dejas izrāde «Sprīdītis» uzsāk tūri

Lilijas Liporas iestudētā deju un leļļu izrāde, ar Leļļu teātra aktiera Miķeļa Žideļūna, kā arī Rolanda Trenča, Madaras Luīzes Muzikantes, Jāņa Kona, Ramonas Remeses piedalīšanos uzsāk tūri Latvijā – pirmās pieturas ir Ogre 18.oktobrī, Aizkraukle 28.oktobrī un Madona 29.oktobrī.

Izrāde «Sprīdītis» ir visiem zināmās lugas iestudējums pavisam jaunā un mūsdienīgā formā, apvienojot gan lelles, gan mūziku, gan tautisko, mūsdienu un laikmetīgo deju. Leļļu darināšanā un savaldīšanā, kā arī dejās piedalās bērni no Babītes vidusskolas.

Izrāde spēs pārsteigt un izklaidēt, taču liks arī padomāt par dzimtenes mīlestību, par laimi, ģimeni un vērtībām, kas dzīvē patiesi ir svarīgas. Šo visu plašo sajūtu kokteili ir izveidojusi horeogrāfe un režisore Lilija Lipora, apvienojot Silvijas Silavas mūziku, Ivetas Budes tērpus, lelles un scenogrāfiju, Egila Kupča gaismas režiju krāsainā un interesantā izrādē.

Līdz šim Lilija Lipora kopā ar «Zvaigžņu Aku» ir uzvedusi jau 4 izrādes – «Vecīša Cimdiņš», «Koklētājs un Jūras māte», «Par tevi, par mani, par mums..» un «Odiseja Projekts», kas ir izrādītas Latvijā, kā arī viesojušās Čehijā, Vācijā, Krievijā un Turcijā.

Gaidīsim tieši Tevi mūsu izrādēs Ogrē, Aizkrauklē vai Madonā jau oktobrī! Ja neredzi pieminam tavu pilsētu – nebēdājies! «Sprīdītis» būs redzams arī vēl citās pilsētās līdz pat pavasarim!

Biļetes nopērkamas kultūras namu kasēs.

Ikviens no mums ir Sprīdītis kādā dzīves posmā.
Kad uzsākam kaut ko jaunu, kad meklējam jaunas dzīves takas,
kad uzdodam eksistenciālus jautājumus:
Kas es esmu? Kur ir laime? Kāda ir pasaule?
..Un kur man būtu vislabāk...