Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Britnija vēlas atgūt pilnu aizbildniecību pār bērniem

Britnija Spīrsa gatavojas tiesāties ar savu bijušo vīru Kevinu Federlainu, lai saņemtu pilnu aizbildniecību pār saviem bērniem, vēsta «[s:27852]».

Dziedātāja vēlas atjaunot tiesības būt primārajam dēlu — Šona Prestona (4) un Džeidena Džeimsa (3) — aizbildnim pēc tam, kad novembrī beigsies Britnijas tēva Džeimija aizbildniecība.

Baumo, ka Spīrsa nav apmierināta, kā Kevins audzina dēlus. Zēnu manieres esot diezgan sliktas, turklāt viņi lamājoties. Starp citu, tikko Federlainam radās problēmas ar mājas īres samaksu.

Britnija vēlas pilnu aizbildniecību, bet tēvs varēs bērnus apciemot. Dziedātājai šķiet, ka pašlaik Kevins ir tas, kuram ir problēmas (iepriekš Britnijai tika atņemtas aizbildniecības tiesības psihiskās veselības stāvokļa dēļ). Pēc viņas domām, Kevins kļuvis par sliktu paraugu Šonam un Džeidenam. Kevina māja esot nemitīgi pilna slinku draugu — dejotāju bezdarbnieku, kuri tur nīkst caurām dienām. Britnija nevēlas, lai viņas bērni uzaug, domājot, ka tāds dzīvesveids ir pieņemams.