Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vilciens maršrutā Rīga-Ventspils kursēs tikai divas reizes nedēļā

No 19.oktobra darba dienās vilciena satiksme maršrutā Rīga – Ventspils – Rīga tiks aizstāta ar autobusu pārvadājumiem.

Vilciens turpinās kursēt piektdienās un svētdienās plkst. 18.15 no Rīgas uz Ventspili un sestdienās un pirmdienās plkst. 6.20 no Ventspils uz Rīgu, informē «Pasažieru vilciens».

Pasažieru ērtībām ir pārplānota autobusu satiksme maršrutā Rīga – Ventspils, iekļaujot pieturas Stendē un Jaunpagastā. Turpmāk otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un svētdienās plkst. 6 kursēs autobuss Ventspils – Stende - Rīga. Pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un sestdienās 18.30 kursēs autobuss Rīga – Ventspils. Reisā plkst.18.10 Rīga – Tukums – Talsi – Ventspils, papildus iekļautas pieturas Stende un Jaunpagasts.

Izmaiņas veiktas, lai nodrošinātu sabiedriskā transporta dotācijām paredzēto līdzekļu racionālāku izmantošanu. Tādējādi novēršot situāciju, ka vienā virzienā ar nebūtisku laika nobīdi un nelielām atšķirībām biļešu cenā un komforta līmenī kursē divi dažādi sabiedriskā transporta veidi ar nelielu pasažieru piepildījumu, informē uzņēmums.