Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krievijā par militāro kontrabandu uz Latviju notiesā piecas personas

Krievijas Pitalovas rajona tiesā piektdien notiesātas piecas personas par militāras kravas nozagšanu un kontrabandu, mēģinot to ievest Latvijā, vēsta Pleskavas informācijas aģentūra.

Viņi notiesāti par Sanktpēterburgas armijas daļā nozagtu kara lidmašīnu rezerves daļu kontrabandas mēģinājumu ar pasažieru autobusu Sanktpēterburga-Rīga, kas 2007.gada februārī tika aizturēts Grebņevas-Ubiļinkas kontrolpunktā uz Krievijas un Latvijas robežas.

Bijušajai militārpersonai Valērijam Belovam piespriests trīs gadu un divu mēnešu cietumsods, bet apakšpulkvedim Oļegam Sičam piespriests divarpus gadu cietumsods un 20 000 rubļu soda nauda. Savukārt trešā militārpersona Leonīds Soloduhs un pasažieru autobusa šoferi A.Kaidaks un S.Panarada sodīti nosacīti.

Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka laika posmā no 2006.gada aprīļa līdz 2007.gada 1.februārim Belovs un Soloduhojs pēc kopīgu paziņu no kompānijas «KS-Avia» prasības vairākkārt ar satiksmes autobusu uz Rīgu nogādāja dažādas kravas, ieskaitot lidmašīnu rezerves daļas.