Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krauklis: jākaunas politiķiem, kas iesaistījās sarunās ar aizdevējiem

Kaunēties par Eiropas politiķu skarbo kritiku, ka Latvija nepilda solījumus, vajadzētu tikai daļai politiķu. Tā uzskata Tautas partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Vents Armands Krauklis.

«Kaunēties vajadzētu daļai politiķu, jo skaidrs, ka pārmetumi ir tāpēc, ka nav izpildīts mājasdarbs. Sarunu vedēji [premjers Valdis Dombrovskis un finanšu ministrs Einars Repše] nav izpildījuši darbu. Ja laikus izskaidrotu mūsu pozīciju, esmu pārliecināts, ka pārmetumu nebūtu bijis,» tā Latvijas Radio sacīja Tautas partijas pārstāvis.

Krauklis atgādināja, ka vasarā viņa pārstāvētā partija uz brīdi atteicās parakstīt memorandu ar aizdevējiem, taču tad spiediena rezultātā tas izdarīts: «Masu saziņas līdzekļi iestājās, ka tas steidzami jāparaksta. Tur bija jautājums par šiem 500 miljoniem, kas «jāgriež».»

Krauklis atzina: to, vai Latvija pilda saistības, apstiprinās Saeimas balsojums par nākamā gada budžetu. «Kamēr ir darbs pie budžeta, jārisina sarunas ar aizdevējiem.»

Vienlaikus deputāts atzīmēja, ka neredz iespējas, kur vēl mazināt budžeta izdevumus. «Jebkurš lielāks samazinājums kādā no nozarēm novedīs pie tā, ka šī nozare nevar pastāvēt.»

«Ja budžetā ir lietas, kas ir nepareizas, nevarēs panākt pozitīvu balsojumu.»