Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicinājums nenovietot auto Gaujas ielā Valmierā

No šodienas, 12. oktobra tiek uzsākta daudzstāvu namu Gaujas ielā 7, Gaujas ielā 9 un Gaujas ielā 13 Valmierā siltināšanas darbi, informē Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša. 

Lai neapgrūtinātu to veikšanu, kā arī nepieciešamo materiālu piegādi, māju iemītnieki aicināti dienas laikā nenovietot transporta līdzekļus Gaujas ielā un tās malā. Auto novietošana Gaujas ielā būs atļauta vakaros un naktīs.

Jau ziņots, ka Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētās aktivitātes «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» ietvaros pagaidām noslēgti līgumi par trīs daudzdzīvokļu māju siltināšanu Valmierā Gaujas ielā 7, Gaujas ielā 9 un Gaujas ielā 13.

Līdz šim kopumā apstiprināti astoņi projekti par daudzstāvu māju energoefektivitātes uzlabošanu. Aktivitātes ietvaros tiks segti līdz 50% no kopējām attiecināmajām mājas siltināšanai veiktajām izmaksām.