Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No trešdienas Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ierobežos automašīnu kustību

Sākot ar 14. oktobri, veicot centrālās alejas rekonstrukciju, tiks ierobežota automašīnu kustība Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā (Vienības gatvē 45). Bērnu slimnīca lūdz Latvijas iedzīvotājus būt saprotošiem un aicina atturēties no iebraukšanas slimnīcas teritorijā. 

Centrālās alejas rekonstrukcijas laikā netiks ierobežota operatīvā transporta kustība, kā arī ja pacientam vajadzīga neatliekamā palīdzība vai ja pacientam vai viņu pavadošai personai ir ierobežotas pārvietošanās iespējas.

Centrālās alejas rekonstrukcija ir viena no kopējā realizējamā projekta daļām — inženiertehnisko tīklu rekonstrukcija. Projekts aptver gan elektroapgādes, gan siltumapgādes, gan kanalizācijas rekonstrukciju un labiekārtošanu. Projekts norit pēc vienota plāna atbilstoši slimnīcas attīstības koncepcijai. Projektu plānots pabeigt līdz februārim.

Realizējot šo projektu, slimnīca iegūs mūsdienu prasībām atbilstošus inženiertehniskos tīklus. Labiekārtojot centrālo aleju, tiks sakārtots brauktuves segums, izveidotas jaunas ietves, iekārtota stāvvieta, kā arī uzlabots apgaismojums, atjaunotas norādes un ceļa zīmes.

Slimnīca ieguldīja lielu plānošanas, saskaņošanas un apstiprināšanas darbu, lai attiecīgā projekta realizēšana notiktu vienlaikus, tas ir, vienu reizi laušanas un vienu reizi asfaltēšanas darbi.