Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atpūta pasaulē vecākajā viesnīcā — 580 ASV dolāru par nakti

«Hōshi Ryokan», kas atrodas Komatsu (Japānā), ir pasaulē vecākā viesnīca. Viesnīca ir 1300 gadu sena, un kopš 718 mūsu ērā tā pieder vienai ģimenei — kopumā 46 paaudzēm, vēsta [s:27980]».

Tās slavenie karstie avoti apmeklētājus spirdzinājuši ne mazāk kā 1291 gadu. Viesnīcu cēlis budistu māceklis, kura skolotājam avotu atrašanās vieta atklāta sapnī. Tagad «Hōshi» oficiāli atzīta par pasaulē vecāko viesnīcu un ir arī pasaulē senākais apzināti sāktais bizness.

Leģenda vēsta, ka budistu skolotājs Taiko Daiši uzkāpis svētajā Hakusana kalnā blakus Avazu ciematam, kur atlaidies nosnausties, un sapnī viņam parādījusies kalna dievība, kas atklājusi avotu atrašanās vietu. Kad avoti tika atklāti, cilvēki devās turp un tapa dziedināti. Varētu teikt, ka budistu skolotājs šeit sāka pirmo SPA biznesu pasaulē. Viesnīca pārdzīvojusi daudzus imperatorus un karus.

Viesnīcā ir 100 istabas, iekšpusē ir divi karsto avotu baseini, vēl divi atrodas ārpusē.

Divvietīgas istabiņas cena ir 580 ASV dolāru par nakti, cenā iekļautas arī brokastis un pusdienas.