Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Riekstiņš nobažījies par Latvijas reputāciju

«Man nav bažu par ārpolitikas kursu kopumā. Esmu nobažījies, ka ārpusē veidojas šaubas par Latvijas reputāciju, ko izraisa sarunas ar starptautiskajiem aizdevējiem,» tā intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze» atzinis ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP).

Viņš skaidroja, ka to rāda publikācijas arī starptautiskajos medijos. Iemesls, pēc viņa domām, ir tāds, ka valsts vara nav pietiekami vienota sarunās ar palīdzības sniedzējiem.

«Iekšpusē var strīdēties par nodokļiem un daudz ko citu, bet ārpusē jānodod maksimāli vienots, saskaņots viedoklis. Tikai tā mēs varam panākt labvēlīgākus risinājumus saviem cilvēkiem. Graša vērta ir tā valdība, kas nespēj aizstāvēt savus iedzīvotājus. Tāda vara nav vajadzīga,» uzskata ministrs.

Viņam kā valdības pārstāvim mieru nedodot pašreizējās diskusijas Latvijā par to, ko valdība ir solījusi starptautiskajiem aizdevējiem. Riekstiņš uzsver, ka starptautiskās saistības jāpilda.