Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sakarā ar Japānas amatpersonas vizīti ierobežos transportlīdzekļu stāvēšanu

Sakarā ar Japānas Parlamenta Augšpalātas prezidenta Satsuki Eda darba vizīti Latvijas Republikā 14. un 15.oktobrī, kā arī ņemot vērā Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas iesniegumu ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums.

Rīkojuma projektā paredzēts, ka transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus, Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm, kuras izsniegtas Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijā):
no 14.oktobra plkst.16.00 līdz 15.oktobra plkst.9.00:
– Aspazijas bulvāra labajā pusē, 100 metru garā posmā no Kaļķu ielas;
– Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas;
15.oktobrī no plkst.7.00 līdz. plkst.16.00 Strēlnieka ielas labajā pusē, posmā no Alberta ielas līdz Dzirnavu ielai;
15.oktobrī no plkst.7.00 līdz. plkst.16.00 Elizabetes ielas kreisajā pusē pie ēkas Elizabetes ielā Nr.33.
15.oktobrī no plkst.7.00 līdz. plkst.17.30 Aspazijas bulvāra kreisajā pusē pie ēkas Aspazijas bulvārī 3 (pie Latvijas Nacionālās operas).

Nepieciešamības gadījumā atstātos transportlīdzekļus policija pārvietos uz tuvāko atļauto vietu
Policija nepieciešamības gadījumā regulēs transportlīdzekļu satiksmi delegācijas pārstāvju autotransporta kolonas pārvietošanās maršrutā un nodrošinās piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem, kā arī gādās par ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu vietās norādītajos laikos saskaņā ar Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas norādījumiem.

Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» uzdots pēc Ceļu policijas pieprasījuma slēgt maksas autostāvvietas minētajos ielu posmos norādītajos laikos.