Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lattelecom» oktobrī plāno atsākt TV3 raidīšanu

Kopš 22. jūlija vairāk nekā 30 000 «Lattelecom» interaktīvās televīzijas abonentu nav iespējas redzēt vienu no nacionālās apraides kanāliem — TV3. Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma abas puses vienojušās par kompromisu, lai interaktīvās televīzijas skatītāji jau šomēnes varētu to redzēt, trešdien raksta laikraksts «Neatkarīgā».

«Abpusēju domstarpību dēļ uz laiku tika pārtraukta TV3 retranslācija «Lattelecom» interaktīvajā televīzijā, taču šobrīd esam ļoti tuvu vienošanās noslēgšanai un ceram, ka jau pavisam drīz «Lattelecom» interaktīvās televīzijas skatītāji atkal varēs vērot iecienīto kanālu,» «Neatkarīgajai» skaidroja «Lattelecom» Satura biznesa daļas direktors Toms Ābele.

Arī TV3 pārstāve Marta Zandersone norādījusi, ka, visticamāk, līdz mēneša beigām otrs Latvijā skatītākais televīzijas kanāls būs pieejams arī «Lattelecom» interaktīvās televīzijas skatītājiem.