Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Williams» komanda atsakās no «Toyota» dzinējiem

Kādreizējā Pirmās formulas (F-1) čempionvienība «Williams» pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi sadarbību ar «Toyota» par dzinēju piegādi savām automašīnām.

««Toyota» bijis ļoti atbalstošs partneris, kas vienmēr ir respektējis mūsu neatkarību un nodrošinājis mūs ar tehniskajiem produktiem,» paziņojumā izteicās komandas vadītājs

Frenks Viljamss, pasakoties uzņēmumam.

Tiek ziņots, ka turpmāk «Williams» dzinējus atkal piegādās «Cosworth», kas F-1 atgriezīsies pēc trīs gadu ilgas prombūtnes. Tāpat «Cosworth» piegādās dzinējus arī četrām jaunajām F-1 komandām.

Kā vēl viena alternatīva tiek ziņota, ka «Williams» dzinējus varētu piegādāt arī «Renault». Arī ar franču autobūvētāju «Williams» jau ir sadarbojusies un ar «Renault» dzinējiem pat triumfējusi čempionātā.

Pati «Toyota» komanda, kas šīs sezonas Konstruktoru kausa kopvērtējumā ir virs «Williams», atsevišķā paziņojumā izteicās, ka pēc «Williams» komandas prasības par līguma pārtraukšanu abas puses vienojušās jau iepriekš.

«Mēs izbaudījām produktīvo sadarbību ar «Williams», un tās laikā abas puses deva labumu viena otrai,» izteicās «Toyota» F-1 komandas vadītājs Tadaši Jamašina. «Mēs respektējam «Williams» vēlmi skatīties uz citām iespējām un vēlam viņiem visu to labāko nākotnē.»