Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zināmi Eiropas braucēji uz Pasaules kausu futbolā

Trešdien deviņas apakšgrupās noslēdzās 2010. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra Eiropas zonas spēles, kurās tika sadalītas ceļazīmes uz finālturnīru.

Pirmajā apakšgrupā uzvarēja Dānija, aiz sevis atstājot Portugāli. Otrajā apakšgrupā, kur spēlēja arī Latvijas valstsvienība, 1. vietu ieņēma Šveice, bet otrie palika Grieķijas futbolisti.

Trešajā apakšgrupā uzvarēja Slovākija, bet Slovēnija ar 20 punktiem palika 2. vietā un aizvadīs divas «play-off» spēles ar kādas citas grupas otro spēcīgāko komandu.

No ceturtās apakšgrupas uz finālturnīru brauc Vācija, bet Krievijai būs iespēja izcīnīt ceļazīmi caur «play-off» kārtu.

Piektajā grupā pirmās divas vietas pirms pēdējās kārtas jau bija nodrošinājušas Spānija un Bosnija un Hercegovina.

Sestajā apakšgrupā uzvarēja Anglija, bet 2. vietu ieņēma Ukrainas futbolisti.

Septītajā grupā līderi jau bija zināmi pirms pēdējās kārtas. Uz finālturnīru dosies Serbijas futbolisti, bet pārspēlēs piedalīsies Francija.

Arī astotajā grupā pirms trešdienas spēlēm bija zināmi grupas uzvarētāji. Itālija ar 24 punktiem ierindojās 1. vietā, bet otrie palika Īrijas futbolisti, kuru kontā 18 punkti.

Devītajā grupā, kurā bija piecas komandas, spēles bija noslēgušās jau iepriekš. Nīderlande kļuva par uzvarētāju, bet otro vietu izcīnīja Norvēģija, kurai diemžēl nepietiekamā punktu skaita dēļ nebūs iespēja pacīnīties par tikšanu uz finālturnīru.

Apakšgrupu uzvarētājas ir automātiski kvalificējušās finālturnīram, kas 2010. gadā norisināsies Dienvidāfrikā. Savukārt labākās astoņas otro vietu ieguvējas «play-off» spēlēs noskaidros vēl četras komandas, kas iekļūs finālturnīrā.