Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šadurskis: Šķēle Latvijai ir ļoti bīstams

Partijas «Pilsoniskā savienība» pārstāvi Kārli Šadurski biedē Tautas partijas dibinātāja Andra Šķēles paziņojumi par nākšanu ekonomikā, jo viņa līdzšinējā darbošanās biznesa vidē vienmēr bijusi ar šaubu ēnu.

Telekompānijas LNT raidījuma «900 sekundes» rīkotajā duelī Šadurskis paziņoja, ka Latvijai ir ļoti būtiska politiķu reputācija, bet Šķēle ar savu politisko filozofiju ir ļoti bīstams Latvijai.

Turklāt viņam nav pārliecības, ka Šķēlem būs iespēja pretendēt uz premjerministra amatu, jo Tautas partijai vēlēšanu rezultāti varētu būt līdzīgi kā vasaras sākumā notikušajās pašvaldību vēlēšanās.

Savukārt Tautas partijas deputāts Vents Armands Krauklis, atbildot uz Šadurska kritiku, uzsvēra, ka cilvēks ar tādu politisko pieredzi, kāda ir Šķēlem, Latvijai ir ļoti vajadzīgs.

Viņš partijas dibinātāju raksturoja kā spēcīgu personību, kuram ir sapratne ekonomikā. Turklāt Latvijai pašlaik ir vajadzīgs krīzes menedžments.

Jau vēstīts, ka pirmdien Tautas partija pēc valdes sēdes paziņoja par Šķēles atgriešanos aktīvajā politikā. Partijas valde izteikusi viņam šādu aicinājumu, un viņš piekritis. Šķēle arī ir gatavs uzņemties Ministru prezidenta pienākumus.