Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā uzlabos satiksmi Gogoļa un Lāčplēša ielas krustojumā

Veicot satiksmes organizācijas izmaiņas Gogoļa un Lāčplēša ielas krustojumā, no nākamās nedēļas tiks palielināts manevra laiks labajam pagriezienam no Gogoļa ielas uz Salu tiltu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Pirmdien, 19. oktobrī, Gogoļa un Lāčplēša ielas krustojumā tiks uzstādīta un darba režīmā ieslēgta luksofora papildsekcija labajam pagriezienam no Gogoļa ielas Salu tilta virzienā. Tādejādi labā pagrieziena manevram no Gogoļa ielas uz Salu tiltu būs atvēlēts par 16 sekundēm ilgāks laiks nekā līdz šim.

Analizējot līdzšinējo luksoforu signālplānu Gogoļa un Lāčplēša ielu krustojumā, tika rasta iespēja transportlīdzekļu vadītājiem veikt labā pagrieziena manevru arī laikā, kad krustojumā kreisā pagrieziena manevru Gogoļa ielas virzienā veic no Salu tilta puses braucošais sabiedriskais transports. Jaunieviestās izmaiņas neietekmēs manevru veikšanas laiku citos braukšanas virzienos.

Ieviešot satiksmes organizācijas izmaiņas minētajā krustojumā, kopējais laiks labā pagrieziena veikšanai no Gogoļa ielas uz Salu tiltu būs 43 sekundes, proti, par 16 sekundēm ilgāks nekā patlaban.

Satiksmes organizācijas izmaiņas tiks veiktas ar mērķi uzlabot satiksmes plūsmu Gogoļa un Lāčplēša ielas krustojumā, vienlaikus uzlabojot arī sabiedriskā transporta kustību, kas arī veic labo pagriezienu no Gogoļa ielas Salu tilta virzienā.

Luksofora papildsekcijas uzstādīšanu un ieslēgšanu darba režīmā pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma veiks luksoforu uzturēšanas uzņēmums SIA «Latkons».