Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LMA Dizaina nodaļa piedalās Lodzas dizaina festivālā

Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Dizaina nodaļas studenti un pasniedzēji turpina piedalīties starptautiskās dizaina aktivitātēs Eiropā!

No 15. līdz 31. oktobrim LMA Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina, Vides mākslas un Metāla dizaina katedras studenti — Anda Mendriķe, Gita Baumane, Matīss Murovskis, Mārtiņš Plotka — un absolventi — Laura Danilāne un Inga Garniere — ar saviem darbiem pārstāv Latviju 3. Starptautiskajā Lodzas dizaina festivāla skolu pārstāvniecības daļā. Lodzas dizaina festivāla ietvaros 17. oktobrī ar priekšlasījumu par Latvijas dizaina perspektīvu uzstāsies LMA Dizaina nodaļas lektore Aija Freimane.

LMA tika uzaicināta piedalīties 3. Starptautiskajā Lodzas dizaina festivālā starp tādām skolām kā Helsinku Mākslas akadēmija (Somija), Bezāleles Mākslas un dizaina akadēmija (Jeruzaleme, Izraēla), Karlsrūes Universitātes Mākslas skola (Vācija), Ziemeļilinoisas universitātes Māksla skola (ASV), Nantes Dizaina skola (Francija) un vairākām Polijas mākslas un dizaina augstskolām no Lodzas, Katovices, Krakovas, Poznaņas, Vroclavas un Glivices.

Dalība Lodzas dizaina festivālā iespējama, pateicoties Lodzas Mākslas centra atbalstam un LMA tehnoloģiju pārneses kontaktpunktam dizainā.

LMA Dizaina nodaļa arvien vairāk tiek novērtēta un atzīta starptautiski. Tā izvēršas par vadošo Baltijas mākslas un dizaina augstskolu. LMA Dizaina nodaļas akadēmiskais personāls un studenti vēlas attīstīties un apliecināt savu profesionalitāti un konkurētspēju ne tikai Latvijā, bet būt līdzvērtīgiem Eiropā un pasaulē. Mēs esam par profesionālu mākslas un dizaina izglītību Latvijā un ar savu starptautisko darbību apliecinām piederību Latvijas kultūras daudzveidībai arī turpmāk.