Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lokalizēts dīzeļdegvielas piesārņojums Neriņas upē

Neriņas upē konstatētais dīzeļdegvielas piesārņojums ir lokalizēts, aģentūru LETA informēja Valsts vides dienesta direktors Vilis Avotiņš.

Upē ir izvietotas bonas, un piesārņojums tālāk neizplatās.

Joprojām piesārņots ir apmēram 300 metru garš grāvis, pa kuru notikusi dīzeļdegvielas noplūde. Grāvi paredzēts tīrīt, un precīzu darbu grafiku sagatavošot teritorijas īpašnieks, kurā notika negadījums.

Kā informēja Avotiņš, noplūduši varētu būt apmēram 500 litri dīzeļdegvielas, kas nu nogulsnējas teritorijai blakus esošajā grāvī.

Kā vakar ziņoja Latvijas Televīzijas ziņu raidījums, piesārņojums radies no kādas nelegālas dīzeļdegvielas uzglabāšanas tvertnes.

Īpašuma saimnieks Imants Grudulis raidījumam pastāstīja, ka savu īpašumu ir izīrējis uzņēmumam un pats tajā neko neglabā. Tāpēc viņš nezināja teikt, kāds daudzums dīzeļdegvielas tiek glabāts viņa īpašumā.

Īpašniekam tagad būs jāmaksā administratīvais sods un jāveic piesārņojuma tīrīšana, savukārt Ekonomikas policija veic pārbaudi par uzņēmumu, kas konteinerā uzglabājis dīzeļdegvielu, ziņoja raidījums.