Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Būšot vēl košāki izteicieni no Saeimas tribīnes par «Aizver muti!»

Saeimas deputāta Ingmāra Līdakas (Zaļo un zemnieku savienība) [s:28200], visticamāk, nav pēdējais tautas kalpu košais izteiciens, kas turpmākajā laikā līdz Saeimas vēlēšanām varētu rasties.

To aģentūrai BNS norādīja Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas loceklis Ainars Latkovskis («Jaunais laiks»).

Lūgts komentēt situāciju ar Līdaku un paust savu viedokli, vai deputāta izteicieni būtu jāvērtē Saeimas ētikas komisijai, Latkovskis vien uzsvēra, ka šādos jutīgos jautājumos tautas kalpi nereti izteikumos ir nesaudzīgi un aizraujas.

«Tagad ir palicis gads līdz vēlēšanām, mēs ne to vien redzēsim no tribīnes. Patriotismu un cilvēkmīlestību deputāti demonstrēs ļoti daudz, vēl dzirdēsiet apliecinājumus viņu mīlestībai uz tautu,» deputāts vien noteica.

Viņš arī piebilda, ka saskaņā ar Saeimas Kārtības rulli komisija nevar ierosināt kāda šāda jautājuma vērtēšanu, to var darīt tikai pēc kāda konkrēta deputāta vai deputātu grupas, «kas par to jutās aizvainoti», iesnieguma.

Jau vēstīts, ka Līdaka frāzes «Aizver muti!» un «Kreisais zvēru un putnu dārzs» pauda pagājušajā nedēļā emocionālā runā no Saeimas tribīnes, diskutējot par likumprojektu «Latvijas valsts karoga likums». Debašu laikā tika spriests par vēlmi samazināt tās dienas, kurās Latvijas valsts karogs jāizkar obligāti. Frāze «Kreisais zvēru un putnu dārzs» bija veltīts Saeimas kreisajai opozīcijai.