Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gundars Cauka debitēs ar izrādi «Vīrieši uz nervu sabrukuma robežas»

5. novembrī Dailes teātra Kamerzālē ar Mikas Milliaho sievišķīgu traci «Vīrieši uz nervu sabrukuma robežas» debitēs jaunais režisors Gundars Cauka.

Lugas autors nav dramaturgs. Mika Milliaho ir somu režisors, nozīmīga figūra jaunajā, laikmetīgajā somu teātrī un viens no šā teātra mūsdienu stila radītājiem. Tieši tāpēc, pārzinot teātra un skatuves principus, savā lugā Mika Milliaho spējis radīt mazu sabiedrības modeli, atspoguļojot plašāku sociālu kontekstu trīs draugu centienos rast jēgu un attaisnojumu savai dzīvei. Skaidri un vienkārši, bet arī gudri un fascinējoši — tiem, kuri gatavi sadzirdēt un ļauties.

Iespējams, šī ir komēdija, bet varbūt arī ne. Viena istaba un trīs bezpalīdzīgi, taču cerību nezaudējoši vīrieši, kuri apmaldījušies katrs savā dzīvē. Savstarpējos kašķos un attiecību noskaidrošanā viņi cenšas atrast izeju no šā labirinta. Vai tas ir smieklīgi vai traģiski — par to nolēmis tikt skaidrībā režisors Gundars Cauka kopā ar aktieriem: Andri Bērziņu (Džonijs), Pēteri Liepiņu (Leo) un Juri Frinbergu (Makss). Par izrādes vizuālo ietērpu rūpējas Dace Cauka.

Lugu tulkojusi Evita Mamaja.

Iestudējums top ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.