Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers: domāju, nauda Latvijas institūtam atradīsies

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš Valsts prezidentam Valdim Zatleram paziņoja, ka Ārlietu ministrija saņēmusi papildu 1,9 miljonus latu ārlietu funkciju veikšanai. To prezidents atklāja žurnālistiem pēc tikšanās ar premjeru Valdi Dombrovski (JL). 

«Latvijas institūts ir pierādījis, ka tas ir ļoti labs instruments Latvijas ārpolitikas veikšanai. Ir ļoti saprātīgi, ka tas ir Ārlietu ministrijas paspārnē. Kā man tikko teica Ministru prezidents, Ārlietu ministrija ir saņēmusi papildu 1,9 miljonus latu ārlietu funkcijas veikšanai. Es domāju, ka tur nauda Latvijas institūtam atradīsies tādā apmērā, lai tas varētu savas funkcijas tikpat veiksmīgi veikt arī turpmāk,» sacīja Zatlers.

Uz jautājumu, vai visa šī nauda netiks tērēta tam, lai neslēgtu konsulātus un vēstniecības, prezidents norādīja: «Es domāju, šoreiz ārlietu ministrs nedaudz pārspīlē, jo tomēr 1,9 miljoni un 20 000 latu ir tādi skaitļi, kas diezgan atšķiras viens no otra. Šos 20 000 latu, kas nepieciešami Latvijas institūtam papildus, šajā finansējumā ar 1,9 miljoniem ārlietu ministrs varēs atrast.»