Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kemzūru izvirza kļūšanai par Lietuvas izlases galveno treneri

Lietuvas Basketbola federācijas (LBF) izpildkomiteja trešdien nolēma uzsākt sarunas ar bijušo Latvijas valstsvienības galveno treneri Ķēstuti Kemzūru par viņa apstiprināšanu Lietuvas valstsvienības galvenā trenera amatā.

Pilnīgu skaidrību par valstsvienības galveno treneri LBF vēlas ieviest līdz 5. novembrim.

Kā vēsta Lietuvas masu mediji, otra kandidāta Baltijas Basketbola līgas (BBL), Lietuvas, kā arī Eiropas kausa čempionvienības «Lietuvos Rytas» galvenā trenera Rima Kurtinaiša kandidatūra nemaz netika izskatīta.

Jau ziņots, ka pēc Eiropas čempionāta finālturnīra no Lietuvas izlases galvenā trenera amata tika atlaists bijušais Rīgas ASK galvenais treneris Ramūns Butauts.

Butauta palīgs bija Kurtinaitis un tieši šī iemesla dēļ izpildkomiteja nolēma viņa kandidatūru neizskatīt, jo pēc neveiksmīgā Eiropas čempionāta viņi atkāpās no amata.

Jau ziņots, ka Latvijas Basketbola savienība (LBS) pēc Eiropas čempionāta nolēma Kemzūru uzaicināt atkārtoti kļūt par Latvijas izlases galveno treneri, tomēr tika noteikts, ka lietuviešu speciālistam sava atbilde jāsniedz līdz 15. oktobrim. Tā kā viņam radās iespēja kļūt par Lietuvas izlases galveno treneri, Kemzūra lūdza latviešiem nedaudz pagarināt termiņu atbildes sniegšanai, tomēr šāda iespēja netika dota un Latvijas izlasi turpmāk, visticamāk, vadīs Latvijas speciālists.

Lietuvieši Eiropas čempionātā nespēja pārvarēt otro apakšgrupu kārtu, savukārt Latvijas valstsvienība netika tālāk par turnīra pirmo posmu.