Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Saskaņas centra» aicinājums visiem Latvijas ļaudīm

Latvijai tik nozīmīgo svētku — neatkarīgas valsts proklamēšanas 91. gadadienas un Lāčplēša dienas — priekšvakarā aicinām Jūs pēc labākās sirdsapziņas un ar maksimālu atbildības sajūtu izdarīt visu, lai šie svētki kārtējo reizi nepārvērstos par atsevišķas sabiedrības daļas mononacionālām svinībām, bet beidzot kļūtu par patiesiem VISAS VALSTS un VISAS TAUTAS svētkiem.

Nedaudz nesenākā, taču Latvijas valstiskumam ne mazāk svarīgā barikāžu vēsture uzskatāmi apliecina, ka valstiskums nav tukša skaņa nevienam no šeit dzīvojošajiem neatkarīgi no tā, kādā valodā viņš runā, kādus politiskus uzskatus atbalsta un par ko balso vēlēšanās. Tādēļ ļausim katrs sev un mums visiem kopā apzināties un izjust savu piederību šim valstiskumam un šai valstij, ļausim būt par to lepniem.

Ar kopējiem centieniem pierādīsim sev, savai tautai un pasaulei, ka mūsu spēkos ir pacelties pāri pagātnes aizvainojumiem un rēgiem, savtīgām mirkļa interesēm, savstarpējiem ķīviņiem un politiskām nesaskaņām. Pierādīsim, ka mēs spējam būt ne tikai politiķi, bet arī valstsvīri. Un atcerēsimies — tie, kuri būs klāt svētkos, nenovērsīsies no valsts arī ikdienā, lai cik skarba šī ikdiena brīžiem izrādītos. Šodien — gluži tāpat kā 1919. un 1991. gadā — mūsu neatkarība un valstiskums ir mūsu visu rokās, un tiem vairāk nekā jebkad agrāk nepieciešams atbalsts.

Par Tavu un manu — par mūsu Latviju!