Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atkal par to, vai izmēram ir nozīme

Jo garāks dzimumloceklis, jo mīlēšanās sievietei sniedz lielāku baudu?

Kolīdz puišeļi atklājuši savu krāniņu, tiek novērtēts tā lielums un sākas mērīšanās, kuram garāks, kuram īsāks. Ka tam jābūt garam, to zeperi apgūst agri. Un daudzi vīrieši vēlāk svēti tic: tikai garš dzimumloceklis sievieti var apmierināt pa īstam.

Vai tiešām sievietes bauda dzimumakta un orgasma laikā atkarīga no dzimumlocekļa iespiešanās dziļuma?

Dāņu mediķis Larss Hesels nolēma to izdibināt. Viņš ir pirmais pētnieks, kurš dzimumaktu pārraudzījis ar ultraskaņu. Ar savu neparasto metodi seksologs pētīja 23 pārus vecumā no 23 līdz 55 gadiem, kas veica dzimumaktu desmit iepriekš noteiktās pozī­cijās.

Pētījuma rezultāts: baudu nenosaka dzimumlocekļa garums, bet gan apmērs. Jo dzimumloceklis resnāks, jo labāk izjūtama «ber­zes virsmu saķere». Taču ir grūti pateikt, cik resnam jābūt caur­mēra dzimumloceklim. Starptautisku ticamu datu par to nav. Mēdz runāt, ka baudai pietiekot ar četriem centimetriem.

Vēl pāris vārdu par garumu un ar to saistīto sievietes apmierinājumu. Caurmēra dzimumloceklis eriģētā stāvoklī ir 12 līdz 17 cm garš, vāciešu un citu eiropiešu rota esot 13 līdz 16,5 cm gara, sudāniešiem it kā visgarākā — 17,2 cm, japāņiem visīsākā — 12,3 cm.

Dažus vīriešus pār­ņem bailes un mazvērtības sajūta, kad viņi savu dzimumlocekli salīdzina ar milzu «metamajiem», ko rāda pornofilmās. Taču šo filmu tēlotājus izraugās nevis aktieru talanta, bet gan milzīgo «daiktu» dēļ. Pārdomas raisa arī Hamburgas Seksoloģiskā institūta atklājums: sievietes baidās no lieliem dzimumlocekļiem. Tā notiekot, kad lo­ceklis ir garāks par 19,4 cm.

Un tomēr daudzi puiši un vīri bažījas, ka viņu lepnums ir padevies par īsu. Taču nav noliedzams fakts, ka dzimumloceklis, kas atslābušā stāvoklī ir diezgan mazs, erekcijas stāvoklī var kļūt daudz lielāks nekā garie «snuķi». Īsajiem nereti ir vislabākā kvalitāte, jo tie ir ļoti elastīgi, apgalvo beļģu vīriešu ārsts (andrologs) Bo Kolsets.

Ir divi dzimumlocekļu tipi: tā sauktais asins dzimumlo­ceklis un gaļas dzimumloceklis. Pēdējais, iestājoties erekcijai, palielinās pavisam nedaudz.

Garš dzimumloceklis ne vienmēr dod priekšrocības: pārāk dziļi iespiedies makstī, tas grūdienu laikā izstiepj saites, ar kurām piestiprināta dzemde. Vīrietim dzimumakta laikā jābūt piesardzī­gam, lai spēcīgie grūdieni neizvēršas sievietes sāpju, nevis baudas kliedzienos.

Turklāt sievietes seksuālais jutīgums dzemdes kakla tuvumā — tātad tur, kur iespiežas garš dzimumloceklis — ir diez­gan zems. Vīriešiem ar lielu dzimumlocekli jāņem vērā: daudzas sievietes sevišķi spēcīgi uzbudinās, ja kutina klitoru, mazo piebriedušo pauguriņu maksts priekšpusē, kur saiet kopā mazās kau­numa lūpas.

Par mierinājumu visiem vīriešiem, kuriem šķiet, ka dzimumloceklis padevies pārāk mazs: simtiem amerikāņu sieviešu, kas pie­dalījās aptaujā par viņu sapņu vīrieša fiziskajām īpašībām, ne reizi nenosauca dzimumlocekļa lielumu.