Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Riekstiņš nepiekrīt, ka Latvijas tēls ārvalstīs ir slikts

Lai gan Latvijai ārvalstu medijos un starptautiskajā sabiedrībā pašreiz tiek pievērsta ļoti liela uzmanība saistībā ar tās ekonomiskajām problēmām, ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP) negribētu piekrist, ka Latvijas tēls starptautiskajā arēnā ir slikts.

Tomēr ir skaidrs, ka Latvijai pašlaik tiek pievērsta neproporcionāli liela uzmanība, salīdzinot ar situāciju, kāda bija pirms trim gadiem, Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» secināja ministrs.

Viņš pašreiz starptautisko mediju pievērsto uzmanību pielīdzina laikam, kad Latvija atguva valstisko neatkarību 90. gadu sākumā.

«Nebūsim ļoti iedomīgi, domājot, ka par Latviju vien runā šajā kontekstā. Ir citas mūsu partnervalstis Eiropas Savienībā un NATO, piemēram, Īslande, Ungārija, Īrija, kurām problēmas nebūt nav mazākas, varbūt pat lielākas,» uzsvēra Riekstiņš.

Viņaprāt, tas gan ir mazs mierinājums sabiedrībai, ka neesam vienīgie, kas ķepurojas, bet šī lielā uzmanība, kas Latvijai tiek veltīta, var dot papildu plusus nākotnē gadījumā, ja Latvija ar ekonomiskajām problēmām tiks galā.