Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Londonā atkal atvērta leģendārā spiegu viesnīca

Londonā apmeklētājiem atkal atvērta viesnīca, kas saistīta ar britu slepeno izlūkdienestu. Viesnīca «Royal Horseguards», kas atsākusi darbu pēc skrupuloziem restaurācijas darbiem, izvietota Temzas krastā, vēsta «[s:28340]».

Slepenās ejas, pārbīdāmi grāmatu plaukti un citi klasiski spiegu atribūti kļuvuši par šīs četru zvaigžņu viesnīcas neatņemamu interjera sastāvdaļu. Pirmā pasaules kara laikā «Royal Horseguards» ceturtajā stāvā tika izvietots Lielbritānijas slepenā izlūkdienesta štābs.

Baumo, ka no viesnīcas vīna pagraba pazemes eja ved uz Apvienotās Karalistes Aizsardzības ministrijas ēku, atzīmē britu laikraksts «The Times». Pēc laikraksta datiem, piektajā stāvā bija izvietota PSRS vēstniecība, bet sestajā atradās ASV pārstāvniecība.

Savas vēstures dēļ šī ēka 1983. gadā kļuva par vietu, kur uzņemta 13. filma par Džeimsu Bondu. Par viesnīcu ēka pārtapa tikai 1986. gadā, vēsta «New York Times».

Tagad «Royal Horseguards» gatava uzņemt spiegu filmas fanus, piedāvājot dažādas ekstras.