Vasiļjevam 1+3, Reķim +3

[s:28358] čempionāta spēlēs svētdienas vakarā panākumus svinēja latviešu hokejistu Herberta Vasiļjeva un Arvīda Reķa komandas.

Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes «Pinguine» viesos ar 5:4 uzvarēja Nirnbergas «Thomas Sabo Ice Tigers» komandu. Vasiļjevs šajā mačā guva savas komandas trešos vārtus, otrā perioda 13. minūtē panākot 3:1 «Pinguine» labā, kā arī izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Tāpat latviešu uzbrucējs izdarīja četrus metienus, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jāpiebilst, ka Vasiļjevs šosezon 13 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles, kas dod dalītu septīto vietu DEL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» izbraukumā ar 4:1 uzvarēja Izerlonas «Roosters» hokejistus. Latviešu aizsargs šajā mačā nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3 un divas soda minūtes.

«Grizzly Adams» komanda ar 28 punktiem 16 spēlēs ieņem ceturto vietu DEL kopvērtējumā, bet «Pinguine» ar 17 punktiem 14 mačos ir 12. vietā.