Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Džungļos Venecuēlā atrasta nogalināta futbola komanda

Venecuēlas policija uz robežas ar kaimiņu Kolumbiju atradusi desmit cilvēku mirstīgās atliekas. Spriežot pēc visa, runa ir par Kolumbijas pilsētas Los Maniserosas futbola komandas spēlētājiem.

Visi viņi pirms nedēļas tika nolaupīti tieši futbola spēles laikā. Kā vēsta amerikāņu telekanāls ABC, Venecuēlas policija pagaidām atsakās apstiprināt informāciju par to, ka noslepkavotie tiešām ir nolaupītie futbolisti.

Taču Venecuēlas štata Takira vadītājs Leomanjo Floress pastāstīja, ka viens spēlētājs – 17 gadīgais  Manuels Kortess – tomēr ir izdzīvojis un izstāstījis par notikušo. Pēc viņa vārdiem, šo asiņaino noziegumu ir veicis kreisi ekstrēmiskais Kolumbijas grupējums ELN (Nacionālā atbrīvošanas armija), kuru vada kāds «partizāns» ar iesauku «klauns» (El Payaso).

Uzbrukums futbola stadionam notika šī gada 11. oktobrī. Nezināmi noziedznieki tieši no laukuma nolaupīja veselu futbola komandu, tajā skaitā arī divus leģionārus no Venecuēlas un Peru. Tiek ziņots, ka noziedznieki ieradās laukumā un ar spēku piespieda spēles tiesnesim pateikt, kas spēlē «Los Maniseros» komandas sastāvā. Pēc tam, futbolisti tika aizvesti nezināmā virzienā.

Noskaidrot nolaupīšanas iemeslus policijai pagaidām nav izdevies. Nav izslēgts, ka spēlētājus gribēja ar spēku iesaistīt bandā. Pēc citas versijas, šādā veidā ELN gribējusi nodemonstrēt savu spēku. Šī grupējuma pārstāvji jau agrāk izcēlušies ar nepamatotu cietsirdību.