Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanai saņemti 89 projektu pieteikumi

Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra (BEMVA) sešās kārtās Eiropas Savienības struktūrfondu aktivitātē «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» ir saņēmusi 89 projektu iesniegumus, biznesa informācijas portālu «Nozare.lv» informēja BEMVA pārstāve Inese Bērziņa.

Sestajā atlases kārtā saņemti 11 projektu iesniegumi daudzdzīvokļu māju siltināšanai.

Kopumā BEMVA visvairāk projektu iesniegumus ir saņēmusi no Vidzemes reģiona - 34, Rīgas reģiona - 25 un Kurzemes reģiona - 17. No Zemgales reģiona

saņemti septiņi projektu iesniegumi, bet no Latgales - tikai seši.

Vērtējot pilsētu griezumā, visvairāk projektu pieteikumi daudzdzīvokļu māju siltināšanai saņemti no Valmieras - 30, Rīgas - 11, Ventspils - 9 un Liepājas - 6. Kopumā projektu pieteikumi ir saņemti no 24 apdzīvotām vietām.

Kā ziņots, aktivitātes «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Kopējais aktivitātē pieejamais publiskais finansējums ir 16 634 764 lati.

BEMVA jau ir apstiprinājusi 56 projektu iesniegumus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanai, kuri iesniegti pirmajās četrās atlases kārtās. Visvairāk projektu pieteikumu ir apstiprināts no Valmieras - 11 projekti, Rīgas - 8 projekti, Ventspils - 8 projekti, Liepājas - 4 projekti un Limbažiem - 4 projekti.

BEMVA noslēgusi desmit līgumus ar sešām pilnvarotajām personām.