Širokovam vārti uzvarā pār Toljati «Lada»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē uzvaru izcīnīja latviešu hokejista Alekseja Širokova pārstāvētā Habarovskas «Amur» komanda, vēsta [s:28419].

«Amur» savā laukumā ar rezultātu 3:1 uzvarēja Toljati «Lada» hokejistus. Otrās trešdaļas astotajā minūtē Širokovs skaitliskajā vairākumā panāca 1:1.

Uzvarētāju rindās vārtus guva arī Jevgēņijs Šulakovs un Ruslans Hasanšins, bet zaudētājiem vienīgos vārtus guva Sergejs Sevostjanovs.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Amur» komanda ar 20 punktiem 19 spēlēs saglabāja pirmspēdējo — 11. — vietu, bet «Lada» hokejisti ar 25 punktiem 19 mačos ieņem sesto pozīciju.