Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miesas sodi Medicīnas muzejā

Apmeklēt muzejus ārpus to darba laika cilvēkiem negadās īpaši bieži, tā pa īstam tikai reizi gadā Starptautiskajā muzeju naktī, kad lielā ļaužu plūsma nerada patīkamu atmosfēru muzeja apskatei, bet kas vienu daļu apmeklētāju interesē. Rodas īpaša sajūta, ka esi vietā, kura ierasti šajā laikā apmeklētājiem ir slēgta.

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs 30. oktobrī ne tikai rīkos muzeja apskati pēc darbalaika beigām, bet muzeja ekspozīcijas divus stāvus apmeklētājiem ļaus izjust tumsā, izgaismojot eksponātus ar kabatas lukturīšiem un svecēm, radot mazliet šausminošu noskaņu, jo, kā zināms, sācies veļu un ķirbju laiks.

30. oktobra vakara tēma būs miesas sodi, kad apmeklētāji dažādu mošķu, raganu, bendes un trako pavadībā būs izkļuvuši cauri aizvēstures un viduslaiku labirintiem, tad viņus laipni sagaidīs soda veidu speciāliste ar prezentāciju par soda veidiem plašajā pasaulē, it īpaši Latvijas teritorijā un tajā ļoti izplatītajām raganu un burvju prāvām. Arī tumšajā ekspozīcijā apmeklētājiem ik uz soļa būs kāds atgādinājums par to, ka vakara tēma ir raganas, burvji un sodi. Atraktīvi inteliģentos apmeklētājus sagaidīs moku rīku atpazīšanas viktorīna.

info@mvm.lv

Būsiet laipni gaidīti muzejā!