Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Mājokļa jautājums»: ērta virtuve jaunai ģimenei

Šajā raidījumā pārvērtībām tiks nodota kāda daudzstāvu mājas dzīvokļa virtuve, kurā ledusskapis slejas līdz pat griestiem, un, lai tiktu klāt saldētavai, nepieciešams krēsls. Arī izlietnes izvietojums ir neērts dzīvokļa saimniecei — jaunajai māmiņai, kas pašlaik gaida bērniņu. Praktiski nav arī vaļējie plaukti, jo tie vienmēr kļūst par «šiverēšanās vietu» draugu bērniem.

Dzīvokļa saimnieki paši atzīst, ka pirms pieciem gadiem, pašu spēkiem iekārtojot virtuvi, daudz ko nav līdz galam pārdomājuši. Vīcuku ģimene — Roberts un Jolanta — laulībā ir jau deviņus gadus, bet tikai šoruden gaida savu pirmdzimto. Jolanta ir lieliska saimniece, kurai patīk eksperimentēt ar ēdienu gatavošanu, tāpēc rosīšanās pa virtuvi parasti aizņem daudz laika, taču neparocīgā iekārtojuma dēļ abiem virtuvē nākas nemitīgi pārbīdīt mēbeles. Galvenās vēlmes — lai viss būtu parocīgi un ērti, par telpas centrālo objektu atstājot galdu. Otrs obligātais nosacījums ir durvis, jo gatavots tiek daudz. Ko paveiks «Mājokļa jautājuma» komanda, skatieties raidījumā.