Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«TeliaSonera» ziņo par stabilu peļņas pieaugumu

Ziemeļvalstu telekomunikāciju operatora «TeliaSonera» tīrā peļņa šā gada trešajā ceturksnī veidoja 5,04 miljardus zviedru kronu (346,7 miljonus latu), kas ir par 6% vairāk nekā iepriekšējā gada attiecīgajā laika periodā, teikts trešdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Savukārt uzņēmuma pārdošanas apjoms šajā periodā palielinājās par 5% - līdz 27,07 miljardiem kronu (1,8 miljardiem latu).

«Es to saskatu kā sasniegumu, ņemot vērā, ka telekomunikāciju nozari negatīvi ietekmē ekonomiskās aktivitātes kritums, regulatoru iejaukšanās un mobilo zvanu samazināšanās, kas saistīta ar biznesa ceļojumu kritumu,» norādīja «TeliaSonera» vadītājs Larss Nībergs.

Viņš arī atzina, ka situācija Baltijas valstīs vēl joprojām saglabājas apgrūtinoša un ir pāragri runāt par ekonomikas augšupeju.

Kā ziņots, «TeliaSonera» izveidota 2002.gada decembrī, kad tika apvienota Zviedrijas kompānija «Telia» un Somijas «Sonera». Līdztekus Somijai un Zviedrijai «TeliaSonera» darbojas Norvēģijā, Dānijā, Baltijas valstīs, Krievijā, Turcijā, Spānijā un Kazahstānā.

Savukārt šā gada augustā «TeliaSonera» paziņoja par lēmumu izteikt piedāvājumu kompānijas Baltijas valstu struktūrvienību «Eesti Telekom» un TEO LT pārējiem akcionāriem, lai iegādātos visas tiem piederošās akcijas.