Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šķēlem aģenta dēļ nojucis līgums ar «Scavolini Spar»

Latviešu basketbolists Armands Šķēle sava aģenta alkatības dēļ tomēr neparakstīs līgumu ar Itālijas A līgas klubu Pezāro «Scavolini Spar», ziņo [s:28478].

Kluba mājaslapā tiek ziņots, ka līgums netiks parakstīts paša basketbolista rakstura un neizlēmības dēļ, lai gan viss jau bijis nokārtots un atlicis kontraktu tikai parakstīt.

Darījumam tuvu stāvoša persona pastāstījusi, ka vainīgs pie notikušā ir Šķēles aģents Artūrs Kalnītis, kurš nemācoties no savām kļūdām. Šis neesot pirmais gadījums, kad Šķēle sava aģenta dēļ palicis bez kluba, jo vasarā par viņu nopietni interesējušies Polijas čempioni Gdiņas «Asseco Prokom», kas startē arī ULEB Eirolīgā.

Anonīmais avots norāda, ka Kalnīša vēlme nopelnīt, apejot starpnieku, bijusi par iemeslu gan nenotikušajam darījumam ar «Asseco Prokom», gan «Scavolini Spar».

«Neviens nopietns klubs neinteresēsies par basketbolistu, kuru cenšas piedāvāt vairāki cilvēki. Ar Artūru strādāt nav nopietni, jo viņš ir neprofesionāls aģents, kurš cenšas gūt tikai paša labumu,» atklāj darījumam tuvu stāvošā persona, piebilstot, ka nesaprot, kadēļ Šķēle joprojām ar viņu sadarbojas.